Salı - Pazar 9:00 - 18:00
Bizi şimdi ara

0 258 211 10 00

Çalışma Saatlerimiz

08:00 - 18:00

Bizimle iletişime geçin

Genç Bilim Koleji

Genç Bilim Koleji olarak, Denizli’de butik okul ayrıcalığı ile yeni eğitim öğretim döneminde lise hayatına yön vermeye geliyoruz. Kayıt döneminde okullar arasında seçim yapmak zor bunu biliyoruz. Ancak teknolojik, bilimsel ve çağdaş eğitim, hatta yurt dışı eğitim olanaklarıyla diğer kolejlerden ayrılıp; butik bir kolej olmanın avantajı ile maksimum 16 kişilik sınıflarda etkili eğitim sunarak seçim yapmanızı kolaylaştıracağız. Ayrıca Denizli’de özel okullarda bir ilk; dil sınıfları yine Genç Bilim Koleji’nde olacak. Üniversiteye hazırlık sürecinde sınav sisteminde ve müfredat programlarında beklenmedik değişikliklere hızlı tepki verebilecek deneyimli öğretmen kadromuzla, öğrencilerin yeni sınav sistemine çabuk adapte olmasını sağlayarak sınav kaygısını ve stresini minimuma indireceğiz.

Adresimiz

Merkezefendi Mh. 1766/2 Sk. No:7 DENİZLİ

E-Posta Adresimiz
info@gencbilimkoleji.com.tr
Telefon Numaralarımız
İletişim Formu

    DENEYİMLİ EĞİTİM KADROMUZLA TANIŞIN

    Eğitim-öğretim çalışmalarını disiplin ve özveriyle sürdüren Genç Bilim Koleji, Atatürk İlke ve İnkılaplarına bağlı eğitim kadrosuyla tanışın.

    ÇAĞDAŞ YENİ NESİL EĞİTİM

    Genç Bilim Koleji olarak, Denizli eğitim ve öğretim hayatına farklı bir nefes olmak için akademik alanlarında rüşdünü ispat etmiş deneyimli eğitmen kadromuzla 2017 yılında bir yolculuğa başladık.