Salı - Pazar 9:00 - 18:00
Bizi şimdi ara

0 258 211 10 00

Çalışma Saatlerimiz

08:00 - 18:00

Hakkımızda

Genç Bilim Koleji

Genç Bilim Koleji olarak, Denizli’nin eğitim ve öğretim hayatına farklı bir nefes olmak için akademik alanlarında rüşdünü ispat etmiş deneyimli öğretmen kadromuzla 2017 yılında bir yolculuğa başladık. Bu yolculuğumuzdaki temel amacımız ise; evrensel eğitim ve öğretim değerlerine önem veren, analitik düşünce biçimleriyle birlikte kültürel ve sosyal zekâsı gelişmiş, Atatürk ilke ve inkılaplarını rehber edinerek Cumhuriyet’in eşitlik ilkesini savunan, hakkaniyet ve adalet anlayışından vazgeçmeyen düşünceli ve bu prensiplerinden taviz vermeyen bireyler yetiştirmektir.

Bu bağlamda genel hedefimiz, çağın sunduğu bilimsel ve teknolojik tüm argümanları kullanarak gençlerimizi geleceğe hazırlamaktır.

VİZYON

Eğitim – öğretim çalışmalarını disiplin ve özveriyle sürdüren Genç Bilim Koleji olarak, yeni çağın bilimsel, teknolojik ve akademik gelişmelerini yakından takip eden uzman kadromuzla, Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı, ülke değerlerine sahip çıkan, yaşadığı dünyayı sorgulayan, bilim ışığının etrafında şekillenen, yenilikçi, üretken ve dünyaya açılabilecek değerlerle bezenmiş bireyler yetiştirmek amacındayız.

MİSYON

Başarının anahtarının çok çalışmak olduğuna inanan, içten, deneyimli bir ekip eğitim alanında başarısız olamaz. Bu doğrultuda amacımız gece gündüz demeden çalışarak eğitimde seçkin, kaliteli ve örnek gösterilen bir kurum olmaktır.